Logo Kuriera Trzebnickiego

Zapraszamy wkrótce

Przykładowa treść paska

sobota 04 grudnia 2021
Barbary, Hieronima, Krystiana

Brzyków z nowym placem zabaw

Dzieci z sołectwa Brzyków już niebawem będą się cieszyć nowoczesnym placem zabaw. Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na jego wykonanie z Arturem Gąsiorkiem z firmy Free Kids. To kolejna inwestycja w miejscowość, gdzie powstało już nowoczesne boisko wielofunkcyjne, wyremontowana została świetlica oraz oddano do użytku drogę łączącą Brzyków ze Szczytkowicami. Już niebawem do miejscowości dojedziemy również budowaną właśnie rowerostradą z Trzebnicy.

Ta umowa to uzupełnienie wcześniejszych inwestycji i dopełnienie obietnicy jaką dałem mieszkańcom Brzykowa o centrum integracji i rozrywki. Odnowiona świetlica i cieszące się popularnością boisko wielofunkcyjne, zostaną wzbogacone o plac zabaw służący najmłodszym mieszkańcom. Na terenie naszej Gminy znajduje się 41 sołectw, o których zrównoważony rozwój dbam na równi z rozwojem miasta. Tak powstają inwestycje jak ta, czy budowa nowych świetlic, dróg, chodników i lamp – powiedział burmistrz i dodał: - W tym miejscu pragnę również podziękować panu sołtysowi i radnemu Rady Miejskiej Tadeuszowi Cepielowi za wykazane w tym temacie zaangażowanie.

Wspomniany sołtys również nie kryje swojego zadowolenia: - To kolejna ważna inwestycja w nasze sołectwo. Cieszę się, że burmistrz dostrzega potrzeby mieszkańców i tą inwestycją uzupełnia nasze centrum rozrywki i integracji o przestrzeń bezpiecznej zabawy dla naszych dzieci. Dziękuję w imieniu nas wszystkich – powiedział Tadeusz Cepiel.

Inwestycja będzie kosztować ponad 120 000,00 zł.

 

 

Opublikował: Administrator Strony
Data publikacji: 14-08-2018 14:12
Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie